Mašine za skladište drva
Baljer & Zembrod

Godina proizvodnje
1993
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Sillingy Francuska
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod
more Images
YouTube video
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod
Baljer & Zembrod

Podaci o mašini

Naziv mašine:
Mašine za skladište drva
Proizvođač:
Baljer & Zembrod
Godina proizvodnje:
1993
Stanje:
polovno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Radni sati:
47.000 h

Cijena i lokacija

Lokacija:
Sillingy, Francuska Francuska
Pozovite

Tehnički detalji

Dohvat ruke:
13.000 mm
Nosivost:
2.500 kg
Širina gusjenice:
3.000 mm
Oprema:
kabina, dizalica

Detalji ponude

ID oglasa:
A21690958
Ažuriranje:
posljednji put 10.04.2026

Opis

We offer this used Baljer & Zembrod machine for log yards, year of manufacture 1993.
Track width: 3m
Crane type: OBX II
Lifting capacity without grapple: 1900kg/15.2m
Grapple: without
Crane position: Rear of cab
Cab side: Left
Saw: 1.3m Alpha
With HEB500 running rail
Cutting bench with waste scraper chain

Kedeyz Twrjpfx Abrsdt
If you have any questions or require further information, please feel free to send us a message or call us.

Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prijevodu.

Dobavljač

Registriran od: 2025

1 Oglas online

Pozovite

Pošaljite upit

Zemljišteus 
Njemačka
Austrija
Švicarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska Federacija
Bjelorusija (Republika Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Latvija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Napomena: Vaš upit će biti proslijeđen svim prodavačima iz kategorije strojeva. Na ovaj način možete dobiti mnogo ponuda.
Zahtjev nije mogao biti poslan. Molimo pokušajte ponovno kasnije.

Telefon & Faks

+33 4 50 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
Rezervni dijelovi za Zembrot pilanu Baljer & Zembrod
Rezervni dijelovi za Zembrot pilanu Baljer & Zembrod
Rezervni dijelovi za Zembrot pilanu Baljer & Zembrod
Rezervni dijelovi za Zembrot pilanu Baljer & Zembrod
Rezervni dijelovi za Zembrot pilanu Baljer & Zembrod
Rezervni dijelovi za Zembrot pilanu Baljer & Zembrod
Rezervni dijelovi za Zembrot pilanu Baljer & Zembrod
Rezervni dijelovi za Zembrot pilanu Baljer & Zembrod
more images
Poljska Miastko
1.123 km
Rezervni dijelovi za Zembrot pilanu
Baljer & Zembrod
Pozovite
Mali oglas
Tračna pila Stenner MHS9
Tračna pila Stenner MHS9
Tračna pila Stenner MHS9
Tračna pila Stenner MHS9
Tračna pila Stenner MHS9
Tračna pila Stenner MHS9
Tračna pila Stenner MHS9
more images
Poljska Smętowo Graniczne
1.098 km
Tračna pila
StennerMHS9
Pozovite
Mali oglas
Mobilni poprečni transporter za oblovinu Baljer & Zembrod FQ 5
Mobilni poprečni transporter za oblovinu Baljer & Zembrod FQ 5
Mobilni poprečni transporter za oblovinu Baljer & Zembrod FQ 5
Mobilni poprečni transporter za oblovinu Baljer & Zembrod FQ 5
Mobilni poprečni transporter za oblovinu Baljer & Zembrod FQ 5
more images
Njemačka Geiselwind
851 km
Mobilni poprečni transporter za oblovinu
Baljer & ZembrodFQ 5
Pozovite
Mali oglas
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod Asterix AS/28H-R.D
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod Asterix AS/28H-R.D
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod Asterix AS/28H-R.D
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod Asterix AS/28H-R.D
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod Asterix AS/28H-R.D
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod Asterix AS/28H-R.D
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod Asterix AS/28H-R.D
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod Asterix AS/28H-R.D
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod Asterix AS/28H-R.D
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod Asterix AS/28H-R.D
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod Asterix AS/28H-R.D
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod Asterix AS/28H-R.D
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod Asterix AS/28H-R.D
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod Asterix AS/28H-R.D
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod Asterix AS/28H-R.D
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod Asterix AS/28H-R.D
more images
Austrija Lugendorf
542 km
Mašine za skladište drva
Baljer & ZembrodAsterix AS/28H-R.D
Pozovite
Mali oglas
Daljinsko stezanje automobili WEISS VHF
Daljinsko stezanje automobili WEISS VHF
Daljinsko stezanje automobili WEISS VHF
Daljinsko stezanje automobili WEISS VHF
Daljinsko stezanje automobili WEISS VHF
Daljinsko stezanje automobili WEISS VHF
more images
Geiselwind
851 km
Daljinsko stezanje automobili
WEISSVHF
Pozovite
Mali oglas
Kolica za sortiranje i transport trupaca Baljer & Zembrod RSTW 532
Kolica za sortiranje i transport trupaca Baljer & Zembrod RSTW 532
more images
Austrija Tragwein
545 km
Kolica za sortiranje i transport trupaca
Baljer & ZembrodRSTW 532
Pozovite
Mali oglas
Mašine za skladište drva Baljer zembrod
Mašine za skladište drva Baljer zembrod
Mašine za skladište drva Baljer zembrod
Mašine za skladište drva Baljer zembrod
Mašine za skladište drva Baljer zembrod
Mašine za skladište drva Baljer zembrod
more images
Francuska Carcassonne
1.237 km
Mašine za skladište drva
Baljer zembrod
Pozovite
Mali oglas
Stanica za unošenje oblogog drveta sa vučom blokova Wurster & Dietz
Stanica za unošenje oblogog drveta sa vučom blokova Wurster & Dietz
Stanica za unošenje oblogog drveta sa vučom blokova Wurster & Dietz
Stanica za unošenje oblogog drveta sa vučom blokova Wurster & Dietz
more images
Njemačka Stockheim
859 km
Stanica za unošenje oblogog drveta sa vučom blokova
Wurster & Dietz
Pozovite
Mali oglas
Teške tračne vodilice za sortirne kolica Baljer & Zembrod
Teške tračne vodilice za sortirne kolica Baljer & Zembrod
more images
Njemačka Chiemsee, Deutschland
598 km
Teške tračne vodilice za sortirne kolica
Baljer & Zembrod
Pozovite
Mali oglas
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod RSTW
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod RSTW
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod RSTW
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod RSTW
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod RSTW
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod RSTW
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod RSTW
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod RSTW
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod RSTW
Mašine za skladište drva Baljer & Zembrod RSTW
more images
Njemačka Geiselwind
851 km
Mašine za skladište drva
Baljer & ZembrodRSTW
Pozovite
Mali oglas
Mašine za skladištenje trupaca unknown ML-35
Mašine za skladištenje trupaca unknown ML-35
Mašine za skladištenje trupaca unknown ML-35
Mašine za skladištenje trupaca unknown ML-35
Mašine za skladištenje trupaca unknown ML-35
Mašine za skladištenje trupaca unknown ML-35
Mašine za skladištenje trupaca unknown ML-35
Mašine za skladištenje trupaca unknown ML-35
Mašine za skladištenje trupaca unknown ML-35
Mašine za skladištenje trupaca unknown ML-35
Mašine za skladištenje trupaca unknown ML-35
Mašine za skladištenje trupaca unknown ML-35
Mašine za skladištenje trupaca unknown ML-35
Mašine za skladištenje trupaca unknown ML-35
Mašine za skladištenje trupaca unknown ML-35
Mašine za skladištenje trupaca unknown ML-35
Mašine za skladištenje trupaca unknown ML-35
more images
Češka Republika Velké Karlovice
608 km
Mašine za skladištenje trupaca
unknownML-35
Pozovite
Mali oglas
Pilana Baljer & Zembrod/Linck/Vollmer Asterix/U 71/CNE
Pilana Baljer & Zembrod/Linck/Vollmer Asterix/U 71/CNE
Pilana Baljer & Zembrod/Linck/Vollmer Asterix/U 71/CNE
Pilana Baljer & Zembrod/Linck/Vollmer Asterix/U 71/CNE
Pilana Baljer & Zembrod/Linck/Vollmer Asterix/U 71/CNE
Pilana Baljer & Zembrod/Linck/Vollmer Asterix/U 71/CNE
Pilana Baljer & Zembrod/Linck/Vollmer Asterix/U 71/CNE
Pilana Baljer & Zembrod/Linck/Vollmer Asterix/U 71/CNE
more images
Njemačka Njemačka
972 km
Pilana
Baljer & Zembrod/Linck/VollmerAsterix/U 71/CNE
Pozovite
Mali oglas
Vozilo za transport drveta Baljer&Zembrod
Vozilo za transport drveta Baljer&Zembrod
Vozilo za transport drveta Baljer&Zembrod
Vozilo za transport drveta Baljer&Zembrod
Vozilo za transport drveta Baljer&Zembrod
more images
Poljska Miechucino
1.161 km
Vozilo za transport drveta
Baljer&Zembrod
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
Kompletna pilana Costa Multiprisma
more images
Mađarska Cegléd
400 km
Kompletna pilana
Costa Multiprisma
Pozovite
Mali oglas
Root reduktor Baljer & Zembrod WRTG-1-12-1000R
Root reduktor Baljer & Zembrod WRTG-1-12-1000R
Root reduktor Baljer & Zembrod WRTG-1-12-1000R
Root reduktor Baljer & Zembrod WRTG-1-12-1000R
more images
Njemačka Grevesmühlen
1.205 km
Root reduktor
Baljer & ZembrodWRTG-1-12-1000R
Provjereni prodavač
Pozovite