Bauer SK25-90L14B
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Njemačka
Motor sa zupčanicima 1,5 kW 57 o / min Bauer SK25-90L14B
more Images
Bauer SK25-90L14B
Bauer SK25-90L14B
Bauer SK25-90L14B
Bauer SK25-90L14B
Bauer SK25-90L14B
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Motor sa zupčanicima 1,5 kW 57 o / min
Proizvođač:
Bauer
Model:
SK25-90L14B
Stanje:
polovno
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija prodavača:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Njemačka Njemačka
A2342187
Referentni broj:
Opis
Gear motor, electric motor, three-phase motor, electric gear motor
Gsdpfx Afecitlneteit
-Speed: 57 rpm
-Power: 1.5 kW
-Construction: B3
-Diameter shaft: 30 mm
-Protection class: IP 54
-Brake
-Dimensions: 640/240/H230 mm
-Weight: 41 kg
Dobavljač
Registriran od: 2002
12.970 Oglasi online
Trustseal icon
Pozovite
Pošaljite upit
Zemljišteus
Njemačka
Austrija
Švicarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska Federacija
Bjelorusija (Republika Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Latvija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtjev nije mogao biti poslan. Molimo pokušajte ponovno kasnije.
Telefon & Faks
+49 4402 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
Motor s reduktorom 3 kW 5,3 o/min Nord Getriebebau SK.63 IEC 100
more images
Njemačka Wiefelstede
1.253 km
Motor s reduktorom 3 kW 5,3 o/min
Nord GetriebebauSK.63 IEC 100
Provjereni prodavač
Mali oglas
Motor sa zupčanicima 1,4 kW 50 o / min VEM ZG3KMRa80G4
Njemačka Wiefelstede
1.253 km
Motor sa zupčanicima 1,4 kW 50 o / min
VEMZG3KMRa80G4
Provjereni prodavač
Reduktorski motor 0,55 kW, 40 o/min VEM ZG2 BPRE 71 K 4
Reduktorski motor 0,55 kW, 40 o/min
VEMZG2 BPRE 71 K 4
Motor sa zupčanicima 0,75 kW 40 o / min VEB BMRZB71G4MBRB
Wiefelstede
Motor sa zupčanicima 0,75 kW 40 o / min
VEBBMRZB71G4MBRB
Motor sa zupčanicima 0,75 kW 46 o / min Blecher K80B-4
Wiefelstede
Motor sa zupčanicima 0,75 kW 46 o / min