CORMAK QM16125N
fiksna cijena plus PDV
Godina proizvodnje
2026
Stanje
Novi
Lokacija
Siedlce Poljska
Precizni mašinski stege 125 mm CORMAK QM16125N
more Images
CORMAK QM16125N
CORMAK QM16125N
CORMAK QM16125N
CORMAK QM16125N
CORMAK QM16125N
CORMAK QM16125N
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Precizni mašinski stege 125 mm
Proizvođač:
CORMAK
Model:
QM16125N
Godina proizvodnje:
2026
Stanje:
novo
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
Brzeska 120, 08-110 Siedlce, Polska Poljska
Opis
Features and applications
Base made of durable cast iron, approx. HRC 40, fixed and movable steel jaws about HRC 48–52
Possibility of repositioning jaw inserts for increased work area
Movable jaw design provides additional clamping of the workpiece to the base
±0.015 mm allowed base height deviation
Possibility of using a number of vices at once
Used with milling machines, boring machines, CNC machines
QM16125N Technical data
Jaw height
125 mm
Jaw width
38 mm
Maximum L1 jaw opening
112 mm
Maximum L2 jaw opening
Godpfx Asvxgugonaebl
165 mm
Maximum L3 jaw opening 250 mm
Maximum L4 jaw opening 305 mm
Transverse bar width
14 mm
Longitudinal bar width
14 mm
Hexagonal head of the drive shaft
14 mm
Dimensions
338×126×106 mm
Weight
16 kg
Dobavljač
Zadnje online: Danas
Registriran od: 2020
461 Oglasi online
Pozovite
Pošaljite upit
Zemljišteus
Njemačka
Austrija
Švicarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska Federacija
Bjelorusija (Republika Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Latvija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtjev nije mogao biti poslan. Molimo pokušajte ponovno kasnije.
Telefon & Faks
+48 25 63... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
HAAS VF2 SS-EU HAAS VF2 SS-EU
HAAS VF2 SS-EU HAAS VF2 SS-EU
more images
Slovenija Slovenija
974 km
HAAS VF2 SS-EU
HAASVF2 SS-EU
Provjereni prodavač
Mali oglas
Svrdla i korak bušilice
Svrdla i korak bušilice
Dellach
473 km
CNC vertikalni obradni centar KAFO CV 6A
Švicarska Root
807 km
CNC vertikalni obradni centar
KAFOCV 6A
Provjereni prodavač
Prikolica za platformu  RDW
Prikolica za platformu  RDW
Nizozemska Goudriaan
1.299 km
Prikolica za platformu
RDW
Obradni centar LEADWELL V-25
Obradni centar LEADWELL V-25
Njemačka Wiesbaden
993 km
Obradni centar
LEADWELLV-25
Vertikalni obradni centar HAAS VF-2SS
Mađarska Iszkaszentgyörgy
373 km
Vertikalni obradni centar
HAASVF-2SS
Vise 5243 Hilma BB 200 mm
Vise 5243 Hilma BB 200 mm
Vise 5243 Hilma BB 200 mm
Vise 5243 Hilma BB 200 mm
Vise 5243 Hilma BB 200 mm
Vise 5243 Hilma BB 200 mm
Tönisvorst
1.176 km
Vise 5243
HilmaBB 200 mm