E P MA112M28-6
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Njemačka
Elektromotor 2,2 kW 950 o/min E P MA112M28-6
more Images
E P MA112M28-6
E P MA112M28-6
E P MA112M28-6
E P MA112M28-6
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Elektromotor 2,2 kW 950 o/min
Proizvođač:
E P
Model:
MA112M28-6
Stanje:
dobar (korišteno)
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, DE Njemačka
A3459839
Referentni broj:
Opis
Three-phase motor, electric motor
-Power: 2.2 kW
-Speed: 950 rpm
-Shaft: Ø 28 x 60 mm