Fagor Helmerding SCM2-500-2400-1700
Godina proizvodnje
1988
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Bad Oeynhausen Njemačka
Ekscentrična presa sa dva stuba Fagor Helmerding SCM2-500-2400-1700
more Images
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Ekscentrična presa sa dva stuba
Proizvođač:
Fagor Helmerding
Model:
SCM2-500-2400-1700
Godina proizvodnje:
1988
Stanje:
polovno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cijena i lokacija
Lokacija:
Zur Hüffe 9, 32547 Bad Oeynhausen, Deutschland Njemačka
Opis
Press capacity 5,000 kN
Table area 2,400 mm x 1,700 mm
Ram area 2,400 mm x 1,400 mm
Adjustable stroke 25 mm - 200 mm
Ram adjustment max. 200 mm
Stroke rate 20 - 100 spm
Drive power 84 kW
Gjdpfx Aeyg Emzsftsit
Machine weight approx. 62,500 kg
with roller feeder/straightener combination + decoiler
Further data and photos available on request
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prijevodu.
Dobavljač
Registriran od: 2007
9 Oglasi online
Pozovite
Pošaljite upit
Zemljišteus
Njemačka
Austrija
Švicarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska Federacija
Bjelorusija (Republika Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Latvija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtjev nije mogao biti poslan. Molimo pokušajte ponovno kasnije.
Telefon & Faks
+49 5731 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
Autoklav Steriflow Barriquand 1351
more images
Francuska Mouvaux
1.329 km
Autoklav
SteriflowBarriquand 1351
Mali oglas
Savijačica HFE220-3L Amada Abkant HFE 220-3L
Njemačka Hagen
1.119 km
Savijačica HFE220-3L
Amada AbkantHFE 220-3L
Provjereni prodavač
Stalak za rezanje 1.250 x Ø 180 mm BOECKER & VOLKENBORN
Njemačka Njemačka
Stalak za rezanje 1.250 x Ø 180 mm
BOECKER & VOLKENBORN
Mašina za razmotavanje - namotaj za proširenje trna 20 t S.A.G.
Njemačka Njemačka
Mašina za razmotavanje - namotaj za proširenje trna 20 t
S.A.G.
Stroj za glodanje s pomičnim stalkom X = 4.000 mm SHW PowerSpeed 5 - Heidenhain iTNC 530
Njemačka Ellwangen (Jagst)
803 km
Stroj za glodanje s pomičnim stalkom X = 4.000 mm