Festo ADVU-50-40-PA
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Njemačka
Pneumatski cilindri Festo ADVU-50-40-PA
more Images
Festo ADVU-50-40-PA
Festo ADVU-50-40-PA
Festo ADVU-50-40-PA
Festo ADVU-50-40-PA
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Pneumatski cilindri
Proizvođač:
Festo
Model:
ADVU-50-40-PA
Stanje:
polovno
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija prodavača:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Njemačka Njemačka
A4229417
Referentni broj:
Opis
Round cylinder, pneumatic cylinder, standard cylinder, air cylinder, pneumatic stamp, air stamp
-Stroke: 40 mm
-Piston diameter: 50 mm
-Piston rod: 16 mm