Festo DNC-32-400-PPV-A
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Njemačka
Pneumatski cilindar Festo DNC-32-400-PPV-A
more Images
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Pneumatski cilindar
Proizvođač:
Festo
Model:
DNC-32-400-PPV-A
Stanje:
polovno
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija prodavača:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Njemačka Njemačka
A3428297
Referentni broj:
Opis
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
-Manufacturer: Festo
-Type: DNC-32-400-PPV-A
-Piston: Ø 32 mm
-Stroke: 400 mm
-Pressure: max. 12 bar