Festo DNU-80-570-PPV-A
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Njemačka
Pneumatski cilindri Festo DNU-80-570-PPV-A
more Images
Festo DNU-80-570-PPV-A
Festo DNU-80-570-PPV-A
Festo DNU-80-570-PPV-A
Festo DNU-80-570-PPV-A
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Pneumatski cilindri
Proizvođač:
Festo
Model:
DNU-80-570-PPV-A
Stanje:
dobar (korišteno)
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, DE Njemačka
A4831374
Referentni broj:
Opis
Pneumatic cylinder, air cylinder, pneumatic piston, air piston
Gbedpfjfxrfrsx Anaol
-Manufacturer: Festo, standard cylinder type DNU-80-570-PPV-A
-Stroke distance: 570 mm
-Piston: Ø 80 mm
-Piston rod: Ø 25 mm/M20x1.5