GSL German Standard Lift D0500320010242
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Njemačka
Hidraulični cilindar GSL German Standard Lift D0500320010242
more Images
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Hidraulični cilindar
Proizvođač:
GSL German Standard Lift
Model:
D0500320010242
Stanje:
dobar (korišteno)
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, DE Njemačka
A1796239
Referentni broj:
Opis
Hydraulic cylinder, support cylinder, hydraulic piston, pressure piston
Gedpfeb A Iftjx Anaobl
-Cylinder: Ø 50 mm
-Piston rod: Ø 32 mm
-Pipe outer diameter: mm
-Stroke: 242 mm
-Total length when retracted: 470 mm
-Hole diameter: Ø 25 mm
-Ideal for building a hydraulic press
-Quantity: 6 available
-Price: per piece
-Weight: 7.5 kg/piece
Dobavljač
Registriran od: 2002
12.970 Oglasi online
Trustseal icon
Pozovite
Pošaljite upit
Zemljišteus
Njemačka
Austrija
Švicarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska Federacija
Bjelorusija (Republika Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Latvija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtjev nije mogao biti poslan. Molimo pokušajte ponovno kasnije.
Telefon & Faks
+49 4402 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
Navijanje stroj, okretni stol, winders filma MTI FW
more images
Njemačka Cochem-Brauheck
1.055 km
Navijanje stroj, okretni stol, winders filma
MTIFW
Mali oglas
Linearmotor Leomotor A/S KC 218B159 - LM 2000 - 12630
Leipzig
922 km
Linearmotor
Leomotor A/SKC 218B159 - LM 2000 - 12630
Provjereni prodavač
Elektromotor 2,2 kW 915 o / min BBC MEUB 112 MR6
Wiefelstede
1.252 km
Elektromotor 2,2 kW 915 o / min
BBCMEUB 112 MR6
Provjereni prodavač
Motor sa zupčanicima 0,21 / 0,28 kW 26/52 o / min Nord SK12-71 S/4-2
Wiefelstede
Motor sa zupčanicima 0,21 / 0,28 kW 26/52 o / min