D120050AAV10385
Hidraulični cilindar
GSL German Standard Lift
D120050AAV10385
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede
Podaci o mašini
- Naziv mašine:
- Hidraulični cilindar
- Proizvođač:
- GSL German Standard Lift
- Model:
- D120050AAV10385
- Stanje:
- dobar (korišteno)
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
- Lokacija:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A4665705
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
- posljednji put 15.12.2025
Opis
Hydraulic cylinder, support cylinder, hydraulic piston, pressure piston
-Piston rod: Ø 50 mm
-Stroke: 385 mm
-Total length: retracted 675 mm
-Mount: Bore Ø 40 mm
-Ideal for building a hydraulic press
-Quantity: 16 pieces
Gbsdpfefrpnlex Anajl
-Price: per piece
-Dimensions: 675/145/H270 mm
-Weight: 41 kg/piece
-Piston rod: Ø 50 mm
-Stroke: 385 mm
-Mount: Bore Ø 40 mm
-Quantity: 16 pieces
Gbsdpfefrpnlex Anajl
-Price: per piece
-Dimensions: 675/145/H270 mm
-Weight: 41 kg/piece
Pošaljite upit
Telefon & Faks
+49 4402 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
Wiefelstede
1.253 km
GSL German Standard LiftD120050AAV10385
Mali oglas
Rödermark
951 km
Hydr. Škare za giljotinu
FASTI509-30/4
FASTI509-30/4
Soest
1.300 km
Mašina za savijanje profila
ZopfZB70/2H
ZopfZB70/2H
Enschede
Mašina za savijanje prstenova
OstasOPK-45 3RD
OstasOPK-45 3RD
Rödermark
951 km
MIG-MAG aparat za zavarivanje inertnim gasom
FRONIUST.I.M.E Synergic 450
FRONIUST.I.M.E Synergic 450
Wiesbaden
993 km
Ručica ploča smicanja
LOTZEKS 25
LOTZEKS 25
Niederlangen
Škare za ploče - hidraulične
HERAHSS III / 3100 x 2,0
HERAHSS III / 3100 x 2,0
Wiesbaden
993 km
Sklopivi stroj
KRAMERAM-aut II 2000/2,25
KRAMERAM-aut II 2000/2,25
Motor sa reduktorom 5,5 kW 53 o/min