E030ZM60279 T18 Hub 280 mm
Hidraulični cilindar
GSL German Standard Lift
E030ZM60279 T18 Hub 280 mm
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede
Podaci o mašini
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
- Lokacija:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A18347741
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
- posljednji put 24.01.2025
Opis
-Manufacturer: GSL (German Standard Lift), hydraulic cylinder stroke 280 mm
-Type: E030ZM60279 T18
-Piston rod: Ø 30 mm
-mount. Ø 19 mm
-Dimensions: 395/83/H70 mm
Giedpfovt S A Sjx Anaet
-Weight: 4.4 kg
-Type: E030ZM60279 T18
-Piston rod: Ø 30 mm
-mount. Ø 19 mm
-Dimensions: 395/83/H70 mm
Giedpfovt S A Sjx Anaet
-Weight: 4.4 kg
Pošaljite upit
Telefon & Faks
+49 4402 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
Wiefelstede
1.253 km
Savijač cijevi
unbekannt1/2" bis 1 1/2"
unbekannt1/2" bis 1 1/2"
Mali oglas
Tönisvorst
1.175 km
Zaštita poluprovodnika 28421
Fabrikat Klöckner MoellerTyp DIL SM 16 V-k
Potporni cilindar 2 kom
unbekanntHub 820 mm
unbekanntHub 820 mm