HSZ-V1600 S
Hammer mlin
HAAS GmbH
HSZ-V1600 S
Godina proizvodnje
2004
Stanje
Polovno
Lokacija
Mannheim
Podaci o mašini
- Naziv mašine:
- Hammer mlin
- Proizvođač:
- HAAS GmbH
- Model:
- HSZ-V1600 S
- Godina proizvodnje:
- 2004
- Stanje:
- vrlo dobro (rabljeno)
Cijena i lokacija
- Lokacija:
- Edinger Riedweg 18, 68219 Mannheim, Deutschland
Opis
Drive power: 250 kW
Rotor length: 1600 mm
Rotor diameter: 1200 mm
Infeed opening: 1500 x 750 mm / 1500 x 600 mm
Many wear parts replaced with new, main motor with new bearings.
Undercarriage, hydraulic unit,
Including control cabinet and operator panel,
Gbodpfx Ansuqyr Esaol
Excellent condition, ready for operation
Total weight approx. 18 t
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prijevodu.
Rotor length: 1600 mm
Rotor diameter: 1200 mm
Undercarriage, hydraulic unit,
Gbodpfx Ansuqyr Esaol
Total weight approx. 18 t
Dobavljač
Napomena: Registrujte se besplatno ili prijavite, za pristup svim informacijama.
Registriran od: 2006
5 Oglasi online
Pošaljite upit
Telefon & Faks
+49 621 5... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
Mouvaux
1.329 km
Autoklav
SteriflowBarriquand 1351
SteriflowBarriquand 1351
Mali oglas
Grevesmühlen
1.205 km
Višestruka pila
TorweggeH33
TorweggeH33
Åsby
Logintake sa skidačem kore
Norderstedt
Višestruka mašina za izvlačenje žice - suva
SKET / MILL8 BLOCK
SKET / MILL8 BLOCK
Zheng Zhou Shi
Oprema za drobljenje
MINGYUAN Double rotor hammer crusherDouble stage hammer crusher
Wiefelstede
Pumpa za ubrizgavanje za dizel motor sa 6 cilindara
BoschPES6R120/720LV RQV300-900 RV
Lagedi
Preša s posudom za dopisnik
HusmannSI- SEL- V2
HusmannSI- SEL- V2
Dinkelscherben
732 km
L transportna traka za ispuštanje drva za drobljenje drva
die magnetprofis2021102613
die magnetprofis2021102613
Soerendonk
NE separator / separator vrtložne struje
SteinertNES 100 220 E 5009
SteinertNES 100 220 E 5009
Częstochowa
771 km
WEIMA WLK15 90KW rotora 1500mm