HERMLE C800U
Godina proizvodnje
2000
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Cascina Faustina Italija
Vertikalni obradni centar sa 5 osa HERMLE C800U
more Images
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Vertikalni obradni centar sa 5 osa
Proizvođač:
HERMLE
Model:
C800U
Godina proizvodnje:
2000
Stanje:
polovno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cijena i lokacija
Lokacija:
Località Cascina Faustina 67/69, 20080 Albairate, Italia Italija
Pozovite
Tehnički detalji
Udaljenost hoda X-osi:
800 mm
Y osi hod:
600 mm
Udaljenost hoda Z-osi:
500 mm
Proizvođač kontrolera:
HEIDENHAIN
Model kontrolera:
460
Maksimalna brzina okretanja:
15.000 okret/min
Vreteno nosa:
HSK 63A
Broj mjesta u spremniku alata:
30
Oprema:
beskonačno promjenjiva brzina rotacije, dokumentacija / priručnik, transportni transporter čipsa
Opis
Used HERMLE C800U high-speed 5-axis continuous vertical machining center; this is a medium-sized CNC machine equipped with a gantry granite structure, weighing 8,200 kg. Axis travels: X 800 mm, Y 500 mm, Z 600 mm, with a 5-axis table featuring a 280 mm diameter platter.
Year of manufacture: 2000, fitted with HEIDENHAIN TNC 430, HSK 63A spindle at 15,000 rpm (max 19 kW) cooled by a dedicated chiller, 30-position pick-up type tool changer, and remote electronic handwheel.