HIS16V32412 - Aktion
Zavarivački stol
HISWeld
HIS16V32412 - Aktion
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Novi
Lokacija
Austrija
Podaci o mašini
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
- Lokacija:
- 2351 Wiener Neudorf, Österreich
- A21427672
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
- posljednji put 07.05.2026
Opis
neu
ca. 2 - 4 Wochen ab Auftr
2400 x 1200 mm
3000 kg
482 kg
200 mm
16 mm
THIS MODEL FORMS THE BASIS OF THE ENTIRE SYSTEM. IT CAN BE EXTENDED ON ALL FIVE SIDES AS REQUIRED.
Our tables are characterised by the high degree of hardness with our Cr75M+ hard chrome plating, the very high degree of accuracy of +/- 0.05 mm on the entire table surface and the tolerances of the hole diameters of the entire hole pattern.
3D standard welding and clamping table,
Gbodpfxjyq Sr Ee Anaol
2400 x 1200 x 100 mm with Cr75M+ hard chrome plating
Table system: 16 mm
Material thickness: 12 mm
Including table substructure and standard table legs
* S355J2+N with Cr75M+ hard chrome plating
* Hole: 16 mm, material thickness: 12 mm
* Including coated table substructure
* Side panel 100 mm with 2-row hole pattern and 25 mm hole spacing
* Table top with 2-sided fine scaling and 50 x 50 mm grid line
* Rounded edges and holes
* Solid standard table legs with load capacity 1 tonne per leg; 500 kg per leg for castor model
ca. 2 - 4 Wochen ab Auftr
2400 x 1200 mm
3000 kg
482 kg
200 mm
16 mm
Gbodpfxjyq Sr Ee Anaol
Table system: 16 mm
Material thickness: 12 mm
* Rounded edges and holes
Pošaljite upit
Telefon & Faks
+43 2236 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
Mindelheim
720 km
Okretna mašina za savijanje
MIOTAL®AKB 4010 x 2,0
MIOTAL®AKB 4010 x 2,0
Mali oglas
Kalina Wielka
744 km
Mašina za prešanje i falcanje
SchechtlMAF 400/CNC
SchechtlMAF 400/CNC
Wiefelstede
1.253 km
CNC abkant presa 3200 mm x 125 t
NOVAKRAFTPBS-H 125-3200
NOVAKRAFTPBS-H 125-3200
Günzburg
761 km
Zavarivački stol
SIEGMUND - System 28Retro Edition 2400x1200
Čakovec
290 km
Pritisnite kočnicu
GaspariniPBS 105/3000
GaspariniPBS 105/3000
Austrija
475 km
Mašina za savijanje lima
BIEGEMASTERDURA 4.1,50
BIEGEMASTERDURA 4.1,50
Dortmund
1.136 km
CNC abkant presa sa 4 ose
HACOERMS 40135
HACOERMS 40135
Işıktepe OSB
Mašina za probijanje cevi i profila
BaykalBLT LASER TUBE CUTTING 2D or 3D
Wijchen
Abkant presa HACO PPM 36100, 3600 mm x 100 t, godina 2011
HACOPPM 36100, 3600mm x 100t
HACOPPM 36100, 3600mm x 100t