IMSA MF1000BB
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Torbole Casaglia Italija
Mašina za bušenje dubokih rupa IMSA MF1000BB
more Images
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
IMSA MF1000BB
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Mašina za bušenje dubokih rupa
Proizvođač:
IMSA
Model:
MF1000BB
Stanje:
vrlo dobro (rabljeno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cijena i lokacija
Lokacija:
Via Giuseppe Verdi / 121, 25030 Torbole Casaglia (Bs), Italia Italija
Pozovite
Tehnički detalji
Dubina bušenja:
1.000 mm
Dužina uvoda osa X:
1.650 mm
Dužina pomaka Y osi:
1.000 mm
Udaljenost hoda Z-osi:
360 mm
Maksimalna brzina vretena:
4.200 okret/min
Promjer bušenja:
40 mm
Brzi pomjeraj X-os:
10 m/min
Brzi hod Y-osi:
10 m/min
Brzi hod Z-osi:
Snaga motora vretena:
10.000 W
Dužina stola:
700 mm
Širina stola:
1.400 mm
Opterećenje stola:
4.000 kg
Dužina pomaka W-osovine:
500 mm
Detalji ponude
ID oglasa:
A20334750
Referentni broj:
Opis
Selca S4040D CNC Control
Drilling depth, transverse movement V axis: 1,000 mm
Column, longitudinal movement X axis: 1,650 mm
Drilling slide, vertical movement Y axis: 1,000 mm
Giodpfx Aexpwf Tsftot
Drilling slide, workpiece support movement W axis: 500 mm
Drilling slide, maximum vertical "swivel" - A axis: +20° / –20°
Rapid traverse, adjustable speed up to 10,000 mm/min
Drilling diameter in solid material min/max: 5 – 40 mm
Drilling spindle, rotational speed, adjustable: 1 – 4,200 rpm
Drilling spindle motor power: 10 kW
Fixed clamping table, dimensions: 700 x 1,400 mm
Standard clamping slots: 18 mm
Hydraulic pump motor power: 7.5 kW
Gun drill holder; shank for drills > 6 mm: 10 x 40 mm
Gun drill holder; shank for drills < 6 mm: 25 x 70 mm
Clamping table ROTARY & "BARRASENO" axis B
Dimensions mm: 800 x 1,000
Standard clamping slots: 18 mm
Maximum axial load (rotary): 4,000 kg
Continuous rotary axis B resolution: 360,000 steps/rev
Maximum vertical resolution "BARRASENO" axis B1: +20° / –20°
Small milling head – threading, etc.
Maximum horizontal working stroke Z axis (830): 360 mm
Spindle speed, adjustable up to 2,200 rpm
Threading spindle motor power: 10 kW