KELLENBERGER 1500 U
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Mađarska Mađarska
Mašina za cilindrično brušenje KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Mašina za cilindrično brušenje
Proizvođač:
KELLENBERGER
Model:
1500 U
Stanje:
radionički obnovljen (korišten)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Tehnički detalji
Visina centra:
250 mm
Širina u sredini:
1.500 mm
Promjer brušenja:
500 mm
Hod klizne čahure konjića:
30 mm
Oprema:
dokumentacija / priručnik
pružanje
Lokacija:
Mađarska Mađarska – Udaljenost: cca 399 km
Dostupnost:
odmah nakon završetka aukcije
Uvjeti isporuke:
FCA
Troškovi demontaže i utovara:
Preuzimanje na lokaciji:
besplatno
Troškovi dostave:
Opis
TECHNICAL DETAILS
Machining area
Centre distance: 1,500 mm
Centre height: 250 mm
Max. grinding diameter: 500 mm
Table swivel: ± 8 °
Grinding head
Grinding wheel dimensions: 400 x 50 x 127 mm
Spindle speed: 1,500 / 1,700 / 2,200 rpm
Bore for internal spindle: 90 mm
Workpiece headstock
Headstock alignment: 180 °
Spindle speed: 20 - 400 rpm
Internal spindle taper: Morse 5
Tailstock
Internal tailstock taper: Morse 4
Tailstock quill stroke: 30 mm
MACHINE DETAILS
Drives
Grinding head motor power: 3 kW
Tailstock motor power: 0.9 kW
Machine data
Dimensions: 2,860 x 1,680 x 1,670 mm
Weight: 2,500 kg
EQUIPMENT
Automatic work cycle
Coolant tank with pump
Internal grinding spindle
External grinding wheels
Dressing device
Documentation
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prijevodu.
Obrada plaćanja
Dodatni troškovi kupovine:
18 %