Lenze G50BH121MVAR2C00 M55AP080M045E00CTZ
fiksna cijena plus PDV
Godina proizvodnje
2018
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Njemačka
Motor s prijenosnikom 0,75 kW, 106 o/min Lenze G50BH121MVAR2C00  M55AP080M045E00CTZ
more Images
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Motor s prijenosnikom 0,75 kW, 106 o/min
Proizvođač:
Lenze
Model:
G50BH121MVAR2C00 M55AP080M045E00CTZ
Godina proizvodnje:
2018
Stanje:
vrlo dobro (rabljeno)
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, DE Njemačka
A20438375
Referentni broj:
Opis
Geared motor, electric motor, electric geared motor, spur geared motor, geared motor with brake
-Manufacturer: Lenze, bevel gear motor
-Transmission: Type G50BH121MVAR2C00
-Speed: 106.0 rpm / Torque: 65 Nm
-Engine: Type M55AP080M045E00CTZ
-Power: 0.75 kW / 50 Hz
-Shaft: Ø 25 x 45 mm