DU-APS-100-155
Mot. Rotacioni i nagibni stol za zavarivanje
LIESEN
DU-APS-100-155
Godina proizvodnje
2002
Stanje
Polovno
Lokacija
Rödermark
Podaci o mašini
- Naziv mašine:
- Proizvođač:
- LIESEN
- Model:
- DU-APS-100-155
- Broj mašine:
- C3-0203
- Godina proizvodnje:
- 2002
- Stanje:
- dobar (korišteno)
Cijena i lokacija
- Lokacija:
- Odenwaldstr. 63, 63322 Rödermark, Deutschland
- A18329311
- Referentni broj:
- Lg.-Nr. 24508
- Ažuriranje:
- posljednji put 04.02.2025
Opis
Offer 24508
Technical data:
Gbjdpfx Ajvtn A Uonajl
- Load capacity 100 kg
- Faceplate diameter 500 mm
- Through opening 155 mm
- Faceplate manually infinitely tiltable left + right
- Rotation infinitely adjustable by motor
- Right + left rotation
- Electric foot switch for start - stop
- Table height in horizontal position approx. 940 mm
- 3 jaw chuck
- Drive 220 V
- Space requirement approx. W 750 x H 940 x D 750 mm
- Weight approx. 100 kg
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prijevodu.
Technical data:
Gbjdpfx Ajvtn A Uonajl
- Load capacity 100 kg
- Faceplate diameter 500 mm
- Through opening 155 mm
- Right + left rotation
- 3 jaw chuck
- Drive 220 V
- Weight approx. 100 kg
Dobavljač
Napomena: Registrujte se besplatno ili prijavite, za pristup svim informacijama.
Registriran od: 2004
479 Oglasi online
Pošaljite upit
Telefon & Faks
+49 6074 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
Soest
1.109 km
Stol za zavarivanje gramofona
Heinrichsglück - MechaconHorizontaldrehtisch HDT10.000-P1.500
Mali oglas
Pleystein
752 km
Okretna dizalica
Drehkränemit Vakum Sauger
Drehkränemit Vakum Sauger
Wijchen
1.248 km
CNC horizontalni obradni centri Biesse Skill 12.24 G FT 2014
BiesseSkill 12.24 G FT
BiesseSkill 12.24 G FT
Niederlangen
Vacuum lifter
FINKENVH 6-500
FINKENVH 6-500
Bunschoten-Spakenburg
Glodalica za krevet
STYLE CNC MachinesBT 4000 (XYZ:4000x1000x1000 mm)