MAKINO D500
Makino D500
Godina proizvodnje
2016
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Düsseldorf Njemačka
MAKINO D500 Makino D500
MAKINO D500 Makino D500
MAKINO D500 Makino D500
MAKINO D500 Makino D500
MAKINO D500 Makino D500
MAKINO D500 Makino D500
MAKINO D500 Makino D500
MAKINO D500 Makino D500
MAKINO D500 Makino D500
more Images
Makino D500
Makino D500
Makino D500
Makino D500
Makino D500
Makino D500
Makino D500
Makino D500
Makino D500
Podaci o mašini
Naziv mašine:
MAKINO D500
Proizvođač:
Makino
Model:
D500
Godina proizvodnje:
2016
Stanje:
skoro nov (polovno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Radni sati:
30.592 h
Cijena i lokacija
Lokacija:
Fortuna Park, Flinger Broich 203, Halle 7-K, 40235 Düsseldorf, Alemania Njemačka
Pozovite
Tehnički detalji
Udaljenost hoda X-osi:
550 mm
Y osi hod:
1.000 mm
Udaljenost hoda Z-osi:
500 mm
Brzi pomjeraj X-os:
48 m/min
Brzi hod Y-osi:
50 m/min
Brzi hod Z-osi:
50 m/min
Proizvođač kontrolera:
FANUC
Model kontrolera:
Professional 5
Duljina radnog komada (maks.):
650 mm
Širina radnog komada (maks.):
500 mm
Visina obratka (maks.):
500 mm
Promjer obratka (maks.):
650 mm
Maksimalna težina obratka:
350 kg
Ukupna visina:
3.200 mm
Ukupna dužina:
3.550 mm
Ukupna širina:
2.900 mm
Opterećenje stola:
350 kg
Promjer rotirajućeg stola:
500 mm