Mikron UME 600
Year of manufacture: 1995
Control: TNC 407
X travel: 600 mm
Y travel: 500 mm
Z travel: 450 mm
Gjdpfx Ansyvh U Usaeit
Speeds: 5 - 5000 rpm
Quill stroke: 90 mm
Total power requirement: 9 kW
Feed range: 0-10,000 mm/min
Machine weight approx.: 3260 kg
Machine dimensions approx.: 2200x2800x2000 mm
Spindle: 6 kW
Vertical milling head: SK 40
No internal coolant (WW)
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prijevodu.
Mikron UME 600
Year of manufacture: 1995
Control: TNC 407
X travel: 600 mm
Y travel: 500 mm
Z travel: 450 mm
Gjdpfx Ansyvh U Usaeit
Speeds: 5 - 5000 rpm
Quill stroke: 90 mm
Total power requirement: 9 kW
Feed range: 0-10,000 mm/min
Spindle: 6 kW
Vertical milling head: SK 40
No internal coolant (WW)
Dokumenti
Dobavljač
Napomena: Registrujte se besplatno ili prijavite, za pristup svim informacijama.
Registriran od: 2004
18 Oglasi online
Pošaljite upit
Telefon & Faks
+49 2754 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
Kirchheim bei München
658 km
Vertikalni obradni centar
MikronUME 600
MikronUME 600
Mali oglas
Bad Feilnbach
617 km
Konzolni stalak
3 St. Ständer für Spanplatten / 5 EbenenHöhe 3,2m / Nutztiefe 1,8m / Länge 2,1m
Njemačka
894 km
Glodalica za alate - univerzalna
MIKRONUME 600
MIKRONUME 600
Austrija
974 km
MIKRON UME600
MIKRONUME600
MIKRONUME600
Root
807 km
Vertikalni obradni centar
MIKRON HAASVCE 750
MIKRON HAASVCE 750
Wiefelstede
1.253 km
Elektronski modul ploče
Mikron958 78 11 200 UME 600
Mikron958 78 11 200 UME 600
Wiefelstede
1.253 km
Kontrolna jedinica
MikronTCD 22 UME 600
MikronTCD 22 UME 600
Kraichtal
899 km
CNC glodalica
MAHOMH 500 W
MAHOMH 500 W