Mori Seiki NH 4000
Godina proizvodnje
2005
Stanje
Polovno
Lokacija
Borrby Švedska
Horizontalni obradni centar Mori Seiki NH 4000
more Images
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Horizontalni obradni centar
Proizvođač:
Mori Seiki
Model:
NH 4000
Godina proizvodnje:
2005
Stanje:
vrlo dobro (rabljeno)
Cijena i lokacija
Lokacija:
Timmergatan 11, 276 30 Borrby, Sweden Švedska
Opis
Twin pallet 400 x 400mm, X 560 Y 560 Z 630mm, B 0,001dg. 14.000Rpm BT 40, ATC 60 pos, cooling through spindle, MSX 501, weight 9,800kg