Rogi WFM2000A
Stanje
Novi
Lokacija
Mierlo Nizozemska
Okretna mašina za savijanje Rogi WFM2000A
more Images
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Okretna mašina za savijanje
Proizvođač:
Rogi
Model:
WFM2000A
Stanje:
novo
Cijena i lokacija
Lokacija:
Mierlo Nizozemska
A5274336
Referentni broj:
Ažuriranje:
posljednji put 10.02.2025
Opis
upper and lower blade removable in segments
PNEUMATIC CYLINDER !!!
Including manual back stop
Max. bending capacity over the entire working length ----- 1.2 mm
Max. working length ----- 2000 mm
Max. opening width ----- 30 mm
Width of fingers ----- 38 | 38 | 50 | 50 | 76 | 101 | 127 | 152 | 203 | 254 | 254 | 254 mm
Max. zethoek ----- 0 - 135
Weight ----- 590 KG
Gisdpfx Aoga T Dasftot
Width ----- 2400 mm
Depth ----- 850 mm
Height ----- 1175 mm