Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Stanje
Polovno
Lokacija
Tönisvorst Njemačka
Motor Servax Drives 112-28-MK-FAM2
more Images
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Servax Drives 112-28-MK-FAM2
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Motor
Proizvođač:
Servax Drives
Model:
112-28-MK-FAM2
Stanje:
polovno
Cijena i lokacija
Lokacija:
Tönisvorst Njemačka
A18332751
Referentni broj:
Ažuriranje:
posljednji put 23.01.2025
Opis
power capacity 15 kW
volt 380 V
Gedsvttctjpfx Anasit
ampere 28 A