INVERTER
SEW-EURODRIVE

Fiksna cijena plus PDV
1.200 €
Stanje
Polovno (ograničena funkcionalnost)
Lokacija
Pollenzo Italija
INVERTER SEW-EURODRIVE
INVERTER SEW-EURODRIVE
INVERTER SEW-EURODRIVE
INVERTER SEW-EURODRIVE
INVERTER SEW-EURODRIVE
more Images
SEW-EURODRIVE
SEW-EURODRIVE
SEW-EURODRIVE
SEW-EURODRIVE
SEW-EURODRIVE

Podaci o mašini

Naziv mašine:
INVERTER
Proizvođač:
SEW-EURODRIVE
Stanje:
polovno
Funkcionalnost:
ograničena funkcionalnost

Cijena i lokacija

Fiksna cijena plus PDV
1.200 €
Lokacija:
Via Langhe /A 4, 12042 Pollenzo, Italia Italija
Pozovite

Detalji ponude

ID oglasa:
A18650226
Ažuriranje:
posljednji put 05.03.2025

Opis

Ferwood Code: RU0008197 - Manufacturer Code: MDX61B-0300-503-4-00 - Condition: Used - Functionality: Limited functionality - Compatible Machine: CNC - LOADING UNLOADING IMA - BARGSTEDT - MEINERT - If interested we offer an overhaul service, contact us.
Nlsdpev Hgdwjfx Akleg

Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prijevodu.

Dobavljač

Posljednji put online: prošle sedmice

Registriran od: 2020

500 Oglasi online

Trustseal icon
Pozovite

Pošaljite upit

Zemljišteus 
Njemačka
Austrija
Švicarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska Federacija
Bjelorusija (Republika Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Latvija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Napomena: Vaš upit će biti proslijeđen svim prodavačima iz kategorije strojeva. Na ovaj način možete dobiti mnogo ponuda.
Zahtjev nije mogao biti poslan. Molimo pokušajte ponovno kasnije.

Telefon & Faks

+39 0172 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
INVERTOR SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4 SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4-00
INVERTOR SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4 SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4-00
INVERTOR SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4 SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4-00
INVERTOR SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4 SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4-00
INVERTOR SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4 SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4-00
INVERTOR SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4 SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4-00
INVERTOR SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4 SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4-00
INVERTOR SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4 SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4-00
INVERTOR SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4 SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4-00
more images
Italija Pollenzo
784 km
INVERTOR SEW-EURODRIVE MDX61B-0075-5A3-4
SEW-EURODRIVEMDX61B-0075-5A3-4-00
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Vijčani kompresor bez ulja Atlas Copco ZR 132-10
Vijčani kompresor bez ulja Atlas Copco ZR 132-10
Vijčani kompresor bez ulja Atlas Copco ZR 132-10
Vijčani kompresor bez ulja Atlas Copco ZR 132-10
Vijčani kompresor bez ulja Atlas Copco ZR 132-10
Vijčani kompresor bez ulja Atlas Copco ZR 132-10
more images
Poljska Bystrzyca
785 km
Vijčani kompresor bez ulja
Atlas CopcoZR 132-10
Pozovite
Mali oglas
Servo pogon (27942) SEW-EURODRIVE Movitrac 31 C 005-503-4-00
Servo pogon (27942) SEW-EURODRIVE Movitrac 31 C 005-503-4-00
Servo pogon (27942) SEW-EURODRIVE Movitrac 31 C 005-503-4-00
Servo pogon (27942) SEW-EURODRIVE Movitrac 31 C 005-503-4-00
Servo pogon (27942) SEW-EURODRIVE Movitrac 31 C 005-503-4-00
Servo pogon (27942) SEW-EURODRIVE Movitrac 31 C 005-503-4-00
Servo pogon (27942) SEW-EURODRIVE Movitrac 31 C 005-503-4-00
more images
Njemačka Tönisvorst
1.176 km
Servo pogon (27942)
SEW-EURODRIVEMovitrac 31 C 005-503-4-00
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Elektromotor SEW-EURODRIVE
Elektromotor SEW-EURODRIVE
more images
Njemačka Tönisvorst
1.175 km
Elektromotor
SEW-EURODRIVE
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Frekventni pretvarač 90 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D90N4
Frekventni pretvarač 90 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D90N4
Frekventni pretvarač 90 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D90N4
Frekventni pretvarač 90 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D90N4
Frekventni pretvarač 90 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D90N4
Frekventni pretvarač 90 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D90N4
Frekventni pretvarač 90 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D90N4
Frekventni pretvarač 90 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D90N4
Frekventni pretvarač 90 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D90N4
Frekventni pretvarač 90 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D90N4
Frekventni pretvarač 90 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D90N4
more images
Njemačka Wiefelstede
1.253 km
Frekventni pretvarač 90 kW
Schneider ElectricAltivar 630 ATV630D90N4
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Podesivi motor brzine 0,55 kW 21-86 o / min SEW-EURODRIVE R40VU1
Podesivi motor brzine 0,55 kW 21-86 o / min SEW-EURODRIVE R40VU1
Podesivi motor brzine 0,55 kW 21-86 o / min SEW-EURODRIVE R40VU1
Podesivi motor brzine 0,55 kW 21-86 o / min SEW-EURODRIVE R40VU1
Podesivi motor brzine 0,55 kW 21-86 o / min SEW-EURODRIVE R40VU1
more images
Njemačka Wiefelstede
1.253 km
Podesivi motor brzine 0,55 kW 21-86 o / min
SEW-EURODRIVER40VU1
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Pretvarač frekvencije SEW-EURODRIVE SEW Movitrac 31C011-503-4-00
Pretvarač frekvencije SEW-EURODRIVE SEW Movitrac 31C011-503-4-00
Pretvarač frekvencije SEW-EURODRIVE SEW Movitrac 31C011-503-4-00
Pretvarač frekvencije SEW-EURODRIVE SEW Movitrac 31C011-503-4-00
Pretvarač frekvencije SEW-EURODRIVE SEW Movitrac 31C011-503-4-00
Pretvarač frekvencije SEW-EURODRIVE SEW Movitrac 31C011-503-4-00
more images
Njemačka Würzburg
877 km
Pretvarač frekvencije
SEW-EURODRIVESEW Movitrac 31C011-503-4-00
Pozovite
Mali oglas
Vijčani kompresor ALMIG Variable 90
Vijčani kompresor ALMIG Variable 90
Vijčani kompresor ALMIG Variable 90
Vijčani kompresor ALMIG Variable 90
Vijčani kompresor ALMIG Variable 90
more images
Njemačka Mühlacker
876 km
Vijčani kompresor
ALMIGVariable 90
Pozovite
Mali oglas
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE RF73 DT90L-12-2BM/Z Getriebemotor
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE RF73 DT90L-12-2BM/Z Getriebemotor
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE RF73 DT90L-12-2BM/Z Getriebemotor
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE RF73 DT90L-12-2BM/Z Getriebemotor
more images
Remscheid
1.127 km
Kontrolna jedinica
SEW-EURODRIVERF73 DT90L-12-2BM/Z Getriebemotor
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Motor SEW-EURODRIVE SAF37DR63M6/ASD1
Motor SEW-EURODRIVE SAF37DR63M6/ASD1
Motor SEW-EURODRIVE SAF37DR63M6/ASD1
Motor SEW-EURODRIVE SAF37DR63M6/ASD1
Motor SEW-EURODRIVE SAF37DR63M6/ASD1
Motor SEW-EURODRIVE SAF37DR63M6/ASD1
Motor SEW-EURODRIVE SAF37DR63M6/ASD1
more images
Njemačka Ennepetal
1.127 km
Motor
SEW-EURODRIVESAF37DR63M6/ASD1
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Upravljanje Simatic Multi Panel Touch Siemens  Sieme 6AV6 643-0CD01-1Ax1
Upravljanje Simatic Multi Panel Touch Siemens  Sieme 6AV6 643-0CD01-1Ax1
Upravljanje Simatic Multi Panel Touch Siemens  Sieme 6AV6 643-0CD01-1Ax1
Upravljanje Simatic Multi Panel Touch Siemens  Sieme 6AV6 643-0CD01-1Ax1
Upravljanje Simatic Multi Panel Touch Siemens  Sieme 6AV6 643-0CD01-1Ax1
Upravljanje Simatic Multi Panel Touch Siemens  Sieme 6AV6 643-0CD01-1Ax1
Upravljanje Simatic Multi Panel Touch Siemens  Sieme 6AV6 643-0CD01-1Ax1
Upravljanje Simatic Multi Panel Touch Siemens  Sieme 6AV6 643-0CD01-1Ax1
Upravljanje Simatic Multi Panel Touch Siemens  Sieme 6AV6 643-0CD01-1Ax1
Upravljanje Simatic Multi Panel Touch Siemens  Sieme 6AV6 643-0CD01-1Ax1
Upravljanje Simatic Multi Panel Touch Siemens  Sieme 6AV6 643-0CD01-1Ax1
Upravljanje Simatic Multi Panel Touch Siemens  Sieme 6AV6 643-0CD01-1Ax1
more images
Njemačka Krefeld
1.169 km
Upravljanje
Simatic Multi Panel Touch Siemens Sieme6AV6 643-0CD01-1Ax1
Pozovite
Mali oglas
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE CFM71S / TF / RH1M / SM50 SN:01.1229434704.0001.08 generalüberholt mit 12 Monaten Gewährleistung
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE CFM71S / TF / RH1M / SM50 SN:01.1229434704.0001.08 generalüberholt mit 12 Monaten Gewährleistung
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE CFM71S / TF / RH1M / SM50 SN:01.1229434704.0001.08 generalüberholt mit 12 Monaten Gewährleistung
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE CFM71S / TF / RH1M / SM50 SN:01.1229434704.0001.08 generalüberholt mit 12 Monaten Gewährleistung
more images
Remscheid
1.127 km
Kontrolna jedinica
SEW-EURODRIVECFM71S / TF / RH1M / SM50 SN:01.1229434704.0001.08 generalüberholt mit 12 Monaten Gewährleistung
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE PSF121 DS56MB/TF/AS1H/SB10 SN:011287767901000109 - ! -
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE PSF121 DS56MB/TF/AS1H/SB10 SN:011287767901000109 - ! -
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE PSF121 DS56MB/TF/AS1H/SB10 SN:011287767901000109 - ! -
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE PSF121 DS56MB/TF/AS1H/SB10 SN:011287767901000109 - ! -
more images
Remscheid
1.127 km
Kontrolna jedinica
SEW-EURODRIVEPSF121 DS56MB/TF/AS1H/SB10 SN:011287767901000109 - ! -
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Frekventni pretvarač 55 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D55N4
Frekventni pretvarač 55 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D55N4
Frekventni pretvarač 55 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D55N4
Frekventni pretvarač 55 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D55N4
Frekventni pretvarač 55 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D55N4
Frekventni pretvarač 55 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D55N4
Frekventni pretvarač 55 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D55N4
Frekventni pretvarač 55 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D55N4
Frekventni pretvarač 55 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D55N4
Frekventni pretvarač 55 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D55N4
Frekventni pretvarač 55 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D55N4
Frekventni pretvarač 55 kW Schneider Electric Altivar 630  ATV630D55N4
more images
Njemačka Wiefelstede
1.253 km
Frekventni pretvarač 55 kW
Schneider ElectricAltivar 630 ATV630D55N4
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE R57 DRE80M4/TF Getriebemotor SN: 01.1873756507.003.13 - ! -
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE R57 DRE80M4/TF Getriebemotor SN: 01.1873756507.003.13 - ! -
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE R57 DRE80M4/TF Getriebemotor SN: 01.1873756507.003.13 - ! -
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE R57 DRE80M4/TF Getriebemotor SN: 01.1873756507.003.13 - ! -
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE R57 DRE80M4/TF Getriebemotor SN: 01.1873756507.003.13 - ! -
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE R57 DRE80M4/TF Getriebemotor SN: 01.1873756507.003.13 - ! -
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE R57 DRE80M4/TF Getriebemotor SN: 01.1873756507.003.13 - ! -
Kontrolna jedinica SEW-EURODRIVE R57 DRE80M4/TF Getriebemotor SN: 01.1873756507.003.13 - ! -
more images
Remscheid
1.127 km
Kontrolna jedinica
SEW-EURODRIVER57 DRE80M4/TF Getriebemotor SN: 01.1873756507.003.13 - ! -
Provjereni prodavač
Pozovite