trio-technik P2500-000189
fiksna cijena plus PDV
Godina proizvodnje
2021
Stanje
Novi (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Wiehl Njemačka
Pokretna traka trio-technik P2500-000189
more Images
trio-technik P2500-000189
trio-technik P2500-000189
trio-technik P2500-000189
trio-technik P2500-000189
trio-technik P2500-000189
trio-technik P2500-000189
trio-technik P2500-000189
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Pokretna traka
Proizvođač:
trio-technik
Model:
P2500-000189
Godina proizvodnje:
2021
Stanje:
novo
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
Zum Scherbusch 5, 51674 Wiehl, Deutschland Njemačka
Opis
Infeed: 600 mm
Grade: 1900 mm
Gbedpfx Anewbm Ttoaol
Discharge: 500 mm
Usable width: 300 mm
Discharge height: 1400 mm - 1600 mm
Constant belt speed: 3 m/min
Mobile
Tread height: 50 mm every 380 mm
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prijevodu.
Dobavljač
Registriran od: 2016
95 Oglasi online
Pozovite
Pošaljite upit
Zemljišteus
Njemačka
Austrija
Švicarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska Federacija
Bjelorusija (Republika Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Latvija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtjev nije mogao biti poslan. Molimo pokušajte ponovno kasnije.
Telefon & Faks
+49 2261 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
Transportna traka, L: 7.000 mm Unbekannt 1000004073, FB: 780 mm
more images
Njemačka Rottendorf
875 km
Transportna traka, L: 7.000 mm
Unbekannt1000004073, FB: 780 mm