270S400-70
Mašina za brizganje
ARBURG
270S400-70
EXW fiksna cijena plus PDV
Godina proizvodnje
2009
Stanje
Polovno
Lokacija
Schweiz
Podaci o mašini
- Naziv mašine:
- Mašina za brizganje
- Proizvođač:
- ARBURG
- Model:
- 270S400-70
- Godina proizvodnje:
- 2009
- Stanje:
- vrlo dobro (rabljeno)
- Radni sati:
- 63.700 h
Cijena i lokacija
EXW fiksna cijena plus PDV
- Lokacija:
- Schweiz
Opis
1,0 St. gebr. Spritzgießmaschine
Hersteller: ARBURG
Typ: 270S400-70
Gjdpfx Anjxq R D Esaebl
Baujahr: 2009
Schließkraft: 40 Tonnen
Holmabstand 270 x 270 mm
Schnecken DN: 18 mm
Dosiervolumen: 23 ccm³
Spritzteilgewicht 21 g/PS
Steuerung: SELGOCIA
Ausstattung:
-Schnittstelle Roboter
-Vertikale Einspritzung
Betriebsstunden: ca. 63.700 Hours
Hersteller: ARBURG
Typ: 270S400-70
Gjdpfx Anjxq R D Esaebl
Baujahr: 2009
Schließkraft: 40 Tonnen
Holmabstand 270 x 270 mm
Schnecken DN: 18 mm
Dosiervolumen: 23 ccm³
Spritzteilgewicht 21 g/PS
Steuerung: SELGOCIA
Ausstattung:
-Schnittstelle Roboter
-Vertikale Einspritzung
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
Fliessem
1.085 km
Prednji viljuškar
LINDEH 80-900 EVO
LINDEH 80-900 EVO
Mali oglas
Mudersbach
1.061 km
Horizontalna tračna pila
BernardoHBS 275 - 400 V
BernardoHBS 275 - 400 V