332-V-1100 Palettenzange
Kamionska dizalica
Kinshofer
332-V-1100 Palettenzange
fiksna cijena plus PDV
Godina proizvodnje
1999
Stanje
Polovno
Lokacija
Bovenden
Podaci o mašini
- Naziv mašine:
- Kamionska dizalica
- Proizvođač:
- Kinshofer
- Model:
- 332-V-1100 Palettenzange
- Godina proizvodnje:
- 1999
- Stanje:
- polovno
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
- Lokacija prodavača:
- Alte Bundesstraße 48, 37120 Bovenden, Njemačka
Pozovite
Tehnički detalji
- Prijeđeni kilometri:
- 1.001 km
- Prva registracija:
- Prazna masa:
- 330 kg
- Boja:
- crvena
- Kabina vozača:
- drugo
- Tip prijenosa:
- drugo
- Nosivost:
- 1.900 kg
- Oprema:
- dizalica
Detalji ponude
- ID oglasa:
- A20628290
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
- posljednji put 27.11.2025
Opis
Vehicle location: Bovenden,
Immersion depth approx. 1100mm-1650mm, opening width approx. 400mm-1400mm, load capacity approx. 1900kg/1350kg.
Gijdpfexzu Icox Aftst
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prijevodu.
Gijdpfexzu Icox Aftst
Dobavljač
Napomena: Registrujte se besplatno ili prijavite, za pristup svim informacijama.
Registriran od: 2002
2.415 Oglasi online
Pošaljite upit
Telefon & Faks
+49 551 8... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
Burghaun
963 km
Mobilna utovarna dizalica
KinshoferPalettenzange / Zange KM 332 V - 1100 / NEU lagern
Mali oglas
Bovenden
1.032 km
Kinshofer332V-1100 Palettenzange
Burghaun
962 km
Građevinska mašina
KinshoferPalettenzange / Zange KM 332 V - 1100