CBR 730 L1850
Manitou CBR 730 L1850
Godina proizvodnje
2020
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Crailsheim Njemačka
CBR 730 L1850 Manitou CBR 730 L1850
more Images
Manitou CBR 730 L1850
Manitou CBR 730 L1850
Podaci o mašini
Naziv mašine:
CBR 730 L1850
Proizvođač:
Manitou
Model:
CBR 730 L1850
Godina proizvodnje:
2020
Stanje:
polovno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cijena i lokacija
iznajmljivanje:
moguće je
Lokacija:
Crailsheim Njemačka
Pozovite
Tehnički detalji
Ukupna masa:
330 kg
Ukupna visina:
790 mm
Ukupna dužina:
1.000 mm
Ukupna širina:
1.850 mm