Aksijalni kanalski ventilator visokog pritiska 32000m3/hNuaire SC1000LC4KGX-0JM6
32000m3/h 420pa 1000mm 7,5kw
Aksijalni kanalski ventilator visokog pritiska 32000m3/h
Nuaire SC1000LC4KGX-0JM6
32000m3/h 420pa 1000mm 7,5kw
Godina proizvodnje
2021
Stanje
Polovno
(potpuno funkcionalan)
Lokacija
Tata
Podaci o mašini
- Proizvođač:
- Nuaire SC1000LC4KGX-0JM6
- Godina proizvodnje:
- 2021
- Stanje:
- skoro nov (polovno)
- Funkcionalnost:
- potpuno funkcionalan
Cijena i lokacija
- Lokacija:
- Tata, 2890 Hungary
- A19365181
- Referentni broj:
- ct2198
- Ažuriranje:
- posljednji put 14.06.2025
Opis
High pressure axial tube fan 1000mm 7.5 kW
Nuaire SC1000LC4KGX-0JM6 several pieces for sale
Air volume 32000m³/h at 420 Pa delivery head
Giodpfxowr Ul Se Aftst
manufacturer: NUAIRE
Type: SC1000LC4KGX-0JM6
year of manufacture: 2021.
completely NEW! several pcs
Technical data:
glass fiber reinforced polyamide blades
Adjustable blade angle
diameter Ø 1000 mm
Anodized aluminum motor
motor power 7.5 kW / 400/50Hz/ 1460 rpm, 17.76 amp
-50/+60ºC (Stop/Start) minimum operating temperature in standard version
Anchored housing
Plastic blades
Dimensions external size 1106 mm / depth 570 mm including motor
weight: 136kg
Your ad has been automatically translated. Translation errors are possible.
Giodpfxowr Ul Se Aftst
manufacturer: NUAIRE
Type: SC1000LC4KGX-0JM6
year of manufacture: 2021.
completely NEW! several pcs
Technical data:
Adjustable blade angle
diameter Ø 1000 mm
Anodized aluminum motor
Anchored housing
Plastic blades