trio-technik C1100-700-410
fiksna cijena plus PDV
Godina proizvodnje
2019
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Wiehl Njemačka
Glava mašina trio-technik C1100-700-410
more Images
trio-technik C1100-700-410
trio-technik C1100-700-410
trio-technik C1100-700-410
trio-technik C1100-700-410
trio-technik C1100-700-410
trio-technik C1100-700-410
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Glava mašina
Proizvođač:
trio-technik
Model:
C1100-700-410
Godina proizvodnje:
2019
Stanje:
skoro nov (polovno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
Zum Scherbusch 5, 51674 Wiehl, Deutschland Njemačka
Opis
The discharge conveyor from Trio Technik is available for sale and has the following details:
Length: 700 mm
Clear width: 410 mm
Conveyor belt in blue, temperature-resistant up to 80°C, without cleats
Belt speed (constant): 9 m/min
Without support legs
Guide plate: 60 mm high