ZG28MREB 71 K 8
Motor sa zupčanicima 0,15 / 0,28 kW 20/40 o / min
VEM
ZG28MREB 71 K 8
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede
Podaci o mašini
- Naziv mašine:
- Proizvođač:
- VEM
- Model:
- ZG28MREB 71 K 8
- Stanje:
- polovno
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
- Lokacija prodavača:
- Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Njemačka
- A2138360
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
- posljednji put 12.06.2024
Opis
Gear motor, electric motor, three-phase motor, electric gear motor
-Speed: 20/40 rpm
-Power: 0.15/0.28 kW
-Construction: B3
-Diameter shaft: 32 mm
-Protection class: IP 54
-Dimensions: 520/210/H240 mm
Godpfx Anjcbki Eoaobl
-Weight: 27 kg
-Speed: 20/40 rpm
-Power: 0.15/0.28 kW
-Construction: B3
-Diameter shaft: 32 mm
-Protection class: IP 54
-Dimensions: 520/210/H240 mm
Godpfx Anjcbki Eoaobl
-Weight: 27 kg
Pošaljite upit
Telefon & Faks
+49 4402 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
Thamsbrück
962 km
Postrojenje za punjenje i zatvaranje supozitorija
CP-Citopac Technology and Packaging GmbHFKS-10
Mali oglas
Njemačka
922 km
Dizelski viljuškar
NISSANFBESF15
NISSANFBESF15
Njemačka
922 km
Mašina za lasersko rezanje
BYSTRONICBYAutonom 3015 - 6000W