VICIVISION MTP120-230 SCEPM
VB plus PDV
Godina proizvodnje
2014
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Sečovlje Slovenija
Mjerni sustav VICIVISION MTP120-230 SCEPM
more Images
VICIVISION MTP120-230 SCEPM
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Mjerni sustav
Proizvođač:
VICIVISION
Model:
MTP120-230 SCEPM
Broj mašine:
PH 54114
Godina proizvodnje:
2014
Stanje:
skoro nov (polovno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cijena i lokacija
VB plus PDV
Lokacija:
Parecag 24a, 6333 Sečovlje/Sicciole, Slovenija Slovenija
Pozovite
Tehnički detalji
Ulazni napon:
230 V
Mjerna zona osa X:
300 mm
Mjerni raspon Y-osi:
30 mm
Mjerni raspon Z-osovina:
60 mm
Ukupna širina:
1.014 mm
Ukupna dužina:
505 mm
Ukupna visina:
785 mm
Ukupna masa:
100 kg
Temperatura:
20 °C
Tačnost ponavljanja:
0,001 mm
Duljina radnog komada (maks.):
300 mm
Visina obratka (maks.):
30 mm
Širina radnog komada (maks.):
60 mm