WP Silos za brašno Silos Čelik od nehrđajućeg čelika
WP Kemper

Stanje
Polovno
Lokacija
Bad Lippspringe Njemačka
WP Silos za brašno Silos Čelik od nehrđajućeg čelika WP Kemper
WP Silos za brašno Silos Čelik od nehrđajućeg čelika WP Kemper
WP Silos za brašno Silos Čelik od nehrđajućeg čelika WP Kemper
WP Silos za brašno Silos Čelik od nehrđajućeg čelika WP Kemper
WP Silos za brašno Silos Čelik od nehrđajućeg čelika WP Kemper
WP Silos za brašno Silos Čelik od nehrđajućeg čelika WP Kemper
WP Silos za brašno Silos Čelik od nehrđajućeg čelika WP Kemper
WP Silos za brašno Silos Čelik od nehrđajućeg čelika WP Kemper
WP Silos za brašno Silos Čelik od nehrđajućeg čelika WP Kemper
WP Silos za brašno Silos Čelik od nehrđajućeg čelika WP Kemper
WP Silos za brašno Silos Čelik od nehrđajućeg čelika WP Kemper
WP Silos za brašno Silos Čelik od nehrđajućeg čelika WP Kemper
WP Silos za brašno Silos Čelik od nehrđajućeg čelika WP Kemper
WP Silos za brašno Silos Čelik od nehrđajućeg čelika WP Kemper
WP Silos za brašno Silos Čelik od nehrđajućeg čelika WP Kemper
more Images
WP Kemper
WP Kemper
WP Kemper
WP Kemper
WP Kemper
WP Kemper
WP Kemper
WP Kemper
WP Kemper
WP Kemper
WP Kemper
WP Kemper
WP Kemper
WP Kemper
WP Kemper

Podaci o mašini

Naziv mašine:
WP Silos za brašno Silos Čelik od nehrđajućeg čelika
Proizvođač:
WP Kemper
Stanje:
vrlo dobro (rabljeno)

Cijena i lokacija

Lokacija:
SCHULZE-DELITZSCH-WEG 6, 33175 BAD LIPPSPRINGE, Deutschland Njemačka
Pozovite

Detalji ponude

ID oglasa:
A5462949
Ažuriranje:
posljednji put 19.06.2024

Opis

The silo has been dismantled.
Complete with suction motors and pipes.
Includes membranes and control system.
Flour silo made of steel/stainless steel.
Capacity: 6.5 tons of flour.
Ppodjgh A Sgspfx Al Aow
One silo for 3.5 tons.
And one for 3 tons.

Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prijevodu.

Dobavljač

Registriran od: 2017

50 Oglasi online

Pozovite

Pošaljite upit

Zemljišteus 
Njemačka
Austrija
Švicarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska Federacija
Bjelorusija (Republika Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Latvija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Napomena: Vaš upit će biti proslijeđen svim prodavačima iz kategorije strojeva. Na ovaj način možete dobiti mnogo ponuda.
Zahtjev nije mogao biti poslan. Molimo pokušajte ponovno kasnije.

Telefon & Faks

+49 5252 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 150 AL
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 150 AL
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 150 AL
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 150 AL
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 150 AL
more images
Njemačka Babenhausen
943 km
Spiralna gnječilica
WP KemperSP 150 AL
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Parni kotao VEA UNIVEX 25G H13
Parni kotao VEA UNIVEX 25G H13
Parni kotao VEA UNIVEX 25G H13
Parni kotao VEA UNIVEX 25G H13
Parni kotao VEA UNIVEX 25G H13
Parni kotao VEA UNIVEX 25G H13
Parni kotao VEA UNIVEX 25G H13
Parni kotao VEA UNIVEX 25G H13
Parni kotao VEA UNIVEX 25G H13
Parni kotao VEA UNIVEX 25G H13
more images
Italija Provincia di Rimini
409 km
Parni kotao
VEAUNIVEX 25G H13
Pozovite
Mali oglas
Stroking miješalica WP Kemper F 30
Stroking miješalica WP Kemper F 30
Stroking miješalica WP Kemper F 30
Stroking miješalica WP Kemper F 30
Stroking miješalica WP Kemper F 30
Stroking miješalica WP Kemper F 30
Stroking miješalica WP Kemper F 30
Stroking miješalica WP Kemper F 30
more images
Njemačka Babenhausen
943 km
Stroking miješalica
WP KemperF 30
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Stroking miješalica WP Kemper F 15
Stroking miješalica WP Kemper F 15
Stroking miješalica WP Kemper F 15
Stroking miješalica WP Kemper F 15
Stroking miješalica WP Kemper F 15
more images
Njemačka Babenhausen
943 km
Stroking miješalica
WP KemperF 15
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Zaokruži testo WP Kemper SBR 2500
Zaokruži testo WP Kemper SBR 2500
more images
Poljska Warszawa
966 km
Zaokruži testo
WP KemperSBR 2500
Pozovite
Mali oglas
Vagarska mašina WP Kemper IMPERATOR 2
Vagarska mašina WP Kemper IMPERATOR 2
Vagarska mašina WP Kemper IMPERATOR 2
Vagarska mašina WP Kemper IMPERATOR 2
more images
Njemačka Melle
1.145 km
Vagarska mašina
WP KemperIMPERATOR 2
Pozovite
Mali oglas
Mikser WP Kemper Orion 60
Mikser WP Kemper Orion 60
Mikser WP Kemper Orion 60
Mikser WP Kemper Orion 60
Mikser WP Kemper Orion 60
more images
Njemačka Babenhausen
943 km
Mikser
WP KemperOrion 60
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Pećnica za pečenje WP MATADOR MD 125
Pećnica za pečenje WP MATADOR MD 125
Pećnica za pečenje WP MATADOR MD 125
Pećnica za pečenje WP MATADOR MD 125
Pećnica za pečenje WP MATADOR MD 125
Pećnica za pečenje WP MATADOR MD 125
Pećnica za pečenje WP MATADOR MD 125
more images
Poljska Rzeszów
757 km
Pećnica za pečenje
WPMATADOR MD 125
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Gnječilica WP Kemper ECO 125
Gnječilica WP Kemper ECO 125
Gnječilica WP Kemper ECO 125
Gnječilica WP Kemper ECO 125
Gnječilica WP Kemper ECO 125
Gnječilica WP Kemper ECO 125
Gnječilica WP Kemper ECO 125
more images
Poljska Warszawa
966 km
Gnječilica
WP KemperECO 125
Pozovite
Mali oglas
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 150 Kesselwagen
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 150 Kesselwagen
more images
Njemačka Babenhausen
943 km
Spiralna gnječilica
WP KemperSP 150 Kesselwagen
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Brza radijalna mašina za bušenje DONAU DR30
Brza radijalna mašina za bušenje DONAU DR30
Brza radijalna mašina za bušenje DONAU DR30
Brza radijalna mašina za bušenje DONAU DR30
Brza radijalna mašina za bušenje DONAU DR30
Brza radijalna mašina za bušenje DONAU DR30
Brza radijalna mašina za bušenje DONAU DR30
Brza radijalna mašina za bušenje DONAU DR30
Brza radijalna mašina za bušenje DONAU DR30
Brza radijalna mašina za bušenje DONAU DR30
Brza radijalna mašina za bušenje DONAU DR30
Brza radijalna mašina za bušenje DONAU DR30
Brza radijalna mašina za bušenje DONAU DR30
Brza radijalna mašina za bušenje DONAU DR30
Brza radijalna mašina za bušenje DONAU DR30
more images
Njemačka Wiefelstede
1.253 km
Brza radijalna mašina za bušenje
DONAUDR30
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 75
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 75
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 75
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 75
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 75
more images
Njemačka Babenhausen
943 km
Spiralna gnječilica
WP KemperSP 75
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 120
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 120
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 120
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 120
more images
Njemačka Babenhausen
943 km
Spiralna gnječilica
WP KemperSP 120
Provjereni prodavač
Pozovite
Mali oglas
Razni uređaji Kahl Twin Screw Extruder LTW 160
Razni uređaji Kahl Twin Screw Extruder LTW 160
Razni uređaji Kahl Twin Screw Extruder LTW 160
Razni uređaji Kahl Twin Screw Extruder LTW 160
Razni uređaji Kahl Twin Screw Extruder LTW 160
Razni uređaji Kahl Twin Screw Extruder LTW 160
Razni uređaji Kahl Twin Screw Extruder LTW 160
Razni uređaji Kahl Twin Screw Extruder LTW 160
more images
Njemačka Njemačka
972 km
Razni uređaji
KahlTwin Screw Extruder LTW 160
Pozovite
Mali oglas
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 125 A Kesselwagen
Spiralna gnječilica WP Kemper SP 125 A Kesselwagen
more images
Njemačka Babenhausen
943 km
Spiralna gnječilica
WP KemperSP 125 A Kesselwagen
Provjereni prodavač
Pozovite