BOSSI VE 370 3700H-2300
EXW VB plus PDV
Godina proizvodnje
2016
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Chełmża Poljska
Mašina za injekcijsko prešanje BOSSI VE 370 3700H-2300
more Images
YouTube video
BOSSI VE 370 3700H-2300
BOSSI VE 370 3700H-2300
BOSSI VE 370 3700H-2300
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Mašina za injekcijsko prešanje
Proizvođač:
BOSSI
Model:
VE 370 3700H-2300
Broj mašine:
Godina proizvodnje:
2016
Stanje:
vrlo dobro (rabljeno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Radni sati:
47.000 h
Cijena i lokacija
EXW VB plus PDV
Lokacija:
Dworcowa 4b, 87-140 Chełmża, Polska Poljska
Pozovite
Tehnički detalji
Stezna sila:
3.700 kN
Promjer vijka:
70 mm
Razmak između stubova:
710 mm
Zapremina motora:
1.175 cm³
Pritisak ubrizgavanja:
1.400 šipka
Masa injekcije:
1.060 g
Minimalna visina kalupa:
300 mm
Otvorni hod:
710 mm
Širina ploče:
1.070 mm
Visina ploče:
990 mm
Ukupna dužina:
8.135 mm
Ukupna širina:
1.890 mm
Ukupna visina:
2.275 mm
Ukupna masa:
16.000 kg
Snaga pumpe:
107.000 W
Opis
Fully electric Negri Bossi injection moulding machine. Was operational in production until the end.
Godeyxpd Aopfx Anaoit
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prijevodu.
Dobavljač
Registriran od: 2025
2 Oglasi online
Pozovite
Pošaljite upit
Zemljišteus
Njemačka
Austrija
Švicarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska Federacija
Bjelorusija (Republika Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Latvija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtjev nije mogao biti poslan. Molimo pokušajte ponovno kasnije.
Telefon & Faks
+48 56 67... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglas
Mašina za brizganje KraussMaffei Technologies GmbH KM 80 / 380 CX G06
more images
Njemačka Vaterstetten
656 km
Mašina za brizganje
KraussMaffei Technologies GmbHKM 80 / 380 CX G06
Mali oglas
Gravimetrijska dozirna stanica Amboss + Langbein AL GB 2.3
Berlin
1.005 km
Gravimetrijska dozirna stanica
Amboss + LangbeinAL GB 2.3
CNC tokarilica Colchester TORNADO 200
Italija Paitone
603 km
CNC tokarilica
ColchesterTORNADO 200
Mašina za brizganje Netstal Synergy 1000-230
Njemačka Weißenburg in Bayern
766 km
Mašina za brizganje
NetstalSynergy 1000-230
Provjereni prodavač
Rashladni sistem COPELAND D6DT5-320X-AWM/D (x4)
Poljska Kraków
706 km
Rashladni sistem
COPELANDD6DT5-320X-AWM/D (x4)
Mašina za brizganje Engel Victory 2050/350
Rumunija Brașov
651 km
EngelVictory 2050/350
Agregat za hitne slučajeve 550 kVA, 500 kVA, 500 kW Volvo Penta Notstromaggregat Volvo Penta TAD1642GE
Njemačka Salzhausen
1.174 km
Agregat za hitne slučajeve 550 kVA, 500 kVA, 500 kW