Schneider Electric Altivar 320 ATV320U11N4B
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Njemačka
Frekventni pretvarač 1,1 kW Schneider Electric Altivar 320   ATV320U11N4B
more Images
Podaci o mašini
Naziv mašine:
Frekventni pretvarač 1,1 kW
Proizvođač:
Schneider Electric
Model:
Altivar 320 ATV320U11N4B
Stanje:
dobar (korišteno)
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, Deutschland Njemačka
A20293200
Referentni broj:
Opis
Gbedpfoxnlwusx Anael
-Manufacturer: Schneider Electric, frequency converter Altivar 32
-Type: ATV320U11N4B
-Power: 7.5 kW
-Input: 380-500V / 50/60Hz / 5 A
-Output: 380-480V / 0-599 Hz / 3 A